Ana içeriğe atla
Animal Crossing: New Horizons Yeni Festival Güncellemesi Yayınlandı

Animal Crossing: New Horizons Yeni Festival Güncellemesi Yayınlandı

Animal Crossing: New Horizons'ın yeni ücretsiz güncellemesi bugün yayınlandı ve birçok yeni içerik oyuna eklendi.

 

Animal Crossing: New Horizons da renkli ve tüyler ile dolu bir festival etkinliği yaklaşıyor. 15 Şubat'ta başlayacak olan festival de Dansçı Pavé, adanın meydanında sizi bekliyor olacak. Arkadaşlarınızı adanıza davet ederek festivalin keyfini birlikte çıkartın.

 

Oyuncular bugün içinde adanın çeşitli yerlerinde, havada süzülen renkli tüyleri ağlarıyla toplamaya çalışacak. Bunları toplayıp Dansçı Pavé'ye götürürseniz benzersiz dans hareketi kazanacaksınız.

 

Festival de eğlenirken benzersiz hareketlerinizi diğer oyunculara gösterin. Ayrıca bazı yeni tepkiler sınırlı bir süre için Nook's Cranny'deki raftan satın alınabilir olacak.

 

1 Şubat'tan itibaren özel festival kıyafetleri sınırlı bir süre için Able Sisters'ta mevcut. Festivale katılmadan önce tarzını seçin.

 

Yeni sezonluk eşyalar Nook Shopping'de sizleri bekliyor. Yeni sezonu 1 ile 14 Şubat'a kadar kalp şeklindeki çikolatalar ve buketlerle kutlayabilirsiniz. Ayrıca, Ocak ve Şubat aylarının belirli dönemlerinde Ay Yeni Yılı ve Büyük Oyun Kutlamaları için sınırlı süreli yeni mevsimlik eşyalarda satın alınabilir olacak, bunları kaçırmamak için Nook'un dükkanını ziyaret edin. Mart ayında Animal Crossing: New Horizons için yepyeni bir güncelleme daha gelecek.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.