Ana içeriğe atla
Anthem'in Kaderi Bu Hafta Belli Oluyor

Anthem'in Kaderi Bu Hafta Belli Oluyor

Ocak 2019 piyasaya sürülen Anthem, çeşitli oyun içi hatalar, sunucu problemleri ve yetersiz içerik ile başarısız bir çıkış yapmıştı ve o zamandan beridir halen toparlanabilmiş değil. Geliştirici BioWare, oyundan ümidini kesmeyerek çeşitli çalışmalar başlatmış ve Anthem 2.0 ile oyunu diriltme gayretinde bulunmuştu. BioWare, Anthem 2.0 ile büyük bir gelişme kaydetti ve bunu bu hafta içerisinde şirket yöneticilerine sunup oyunun kaderini belirleyecekler.

 

2020'nin başından beridir 30 kişilik bir ekip halihazırda Anthem'ın yeni sürümü 2.0 üzerinde çalışıyor ve bu oyunu baştan aşağıya yenileyecek. Şimdilik geliştiriciler 2.0 sürümü ile yeni loot sistemi ve Javelin zırh yapılanmasını gözler önüne sermişti. Bu hafta içerisinde ise oyunun 2.0 sürümü Electronic Arts yöneticileri tarafından incelenecek ve oyunun kaderine yönelik bir karara varılacak. Belirtilene göre 2.0 sürümünde gerekli potansiyel görülürse ekip genişletilecek aksi durumda projeye son verileceği düşünülüyor.

 

Bloomberg'ten Jason Schreier'ın kaynaklarına göre Anthem'ın yenilenmesi için mevcut ekipten üç kat daha fazla kişinin olması gerekiyormuş.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.