Ana içeriğe atla
BioShock Serisinin Yaratıcısı Yeni Oyununu Bu Yıl Tanıtacak

BioShock Serisinin Yaratıcısı Yeni Oyununu Bu Yıl Tanıtacak

Oyun dünyasının en sevilen serilerinden biri olan Bioshock serisinin son oyunu BioShock Infinite'i 2013 yılında görmüştük. Sekiz senedir yeni bir Bioshock oyunu piyasaya sürülmezken geçen sene sürpriz bir şekilde yeni oyunun geliştirildiği duyurulmuştu ancak bu sefer projenin başında serinin yaratıcısı Ken Levine bulunmayacaktı zira Bioshock oyunlarını geliştiren stüdyo Irrational Games kapatılmıştı. Serinin yaratıcısı Ken Levine ise eski stdüyodan 12 kişi ile birlikte 2017 yılında Ghost Story Games'i kurdu. Ken Levine o zamandan beridir yeni bir oyun üzerinde çalışıyor ve bahsi geçen oyunun tanıtımını bu yıl içerisinde göreceğiz.

 

 Henüz bu oyuna dair pek bir detay ortaya çıkmadı ancak bir bilimkurgu RYO türünde olacağı biliniyor. Ayrıca ismini ve cismini henüz bilemediğimiz bu oyunun geliştirme sürecinin çok ilerisinde de olduğu aşikar zira proje üzerinde nerdeyse 4 yıla aşkındır çalışılıyor ve en nihayetinde oyunun tanıtımı bu yıl gerçekleşecek.

 

Twitter üzerinden takipçilerin sorularını yanıtlayan Ken Levine, Ghost Story Games'ten bu yıl içerisinde bir duyurunun gelip gelmeyeceği sorusuna olumlu yanıt verdi. Ken Levine, bir ihtimal bir duyuru yapacaklarını ancak henüz buna söz veremeyeceğini belirtti. Bakalım Ken Levine'ın yeni oyuna nasıl olacak merak içerisinde bekliyoruz.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.