Ana içeriğe atla
Black Widow 9 Temmuz'da Disney+ Üzerinde Gösterime Girecek

Black Widow 9 Temmuz'da Disney+ Üzerinde Gösterime Girecek

Marvel sinematik evreninin dördüncü aşaması normalde Black Widow filmi ile başlayacaktı ancak pandemi nedeniyle Disney'in bu zamana kadar sinema salonlarının açılmasını beklemesinde ısrar etmesi sonucu ertelenmişti. Şimdi ise filmin Disney+ üzerinde yayınlanmasına karar verildi fakat bunun bedeli kullanıcılara ağır oldu.

 

Disney tarafından yapılan açıklamaya göre Black Widow 9 Temmuz'da Disney+ üzerinden yayınlanacak. Aynı tarihte herhangi bir aksilik meydana gelmez ise sinema solanlarında da gösterime girecek. Filmi Disney+ üzerinden izlemek isteyenler ise mevcut aboneliğe ek olarak tamı tamına 30 Dolar daha vermesi gerekecek.

 

Kullanıcılar bu karardan dolayı haklı olarak mevcut aboneliğin üzerine istenilen bu abartı fiyata şimdiden tepki göstermeye başladı. Falcon & Winter Soldier dizisinin açılış rekoru kırması üzerine Disney, finansal taraftan riskli hamlelerde bulunmaya başlamış olsa da, bunu kullanıcılara abartı fiyat politikaları ile yansıtıyor olması akıl alır gibi değil.

 

Disney, ayrıca Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filminin 3 Eylül'e ertelendiğini ve Cruella filmi de Disney+ üzerinden 28 Mayıs'ta gösterime gireceğini belirtti.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.