Ana içeriğe atla
Call of Duty Black Ops Cold War Multiplayer ve Zombi Modu Bir Hafta Boyunca Oynaması Ücretsiz Olacak

Call of Duty Black Ops Cold War Multiplayer ve Zombi Modu Bir Hafta Boyunca Oynaması Ücretsiz Olacak

Call of Duty: Black Ops Cold War'un multiplayer ve zombi modlarının bir hafta boyunca bütün platformlarda ücretsiz oynanabileceği duyuruldu.

 

Oyuncular, 25 Şubat TSİ 21:00'dan itibaren 4 Mart 21:00'a kadar her iki modu ücretsiz olarak deneyim edebilecek.

 

25 Şubat aynı zamanda Black Ops Cold War'un ikinci sezonunun başlangıç tarihi oluyor ve yeni zombi modu Outbreak'te aynı tarihte oyuna dahil edilmiş olacak. Outbreak ücretsiz hafta etkinliğinde de ulaşılabilir olacak. Şimdiye kadar ki en geniş zombi modu olacak olan Outbreak, yeni düşman türleri, takım görevleri ve birçok ödülü beraberinde getirecek.

 

 

Ücretsiz hafta sonu etkinliğinde ikinci sezonun yeni haritaları eşliğinde Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination ve Hardpoint modları erişilebilir olacak. Bunlar dahilinde Nuketown, Apocalypse ve Face Off oyun listeleri, 40 oyunculu Fireteam modu, Gun Game ve Gunfight Blueprints oyun modlarını da deneyim edebileceksiniz.

 

Tüm Black Ops Cold War ile Warzone oyuncuları, 25 Şubat TSİ 21:00'dan itibaren iki kat deneyim puanı ile iki kat silah deneyim puanı fırsatı sunulacak. Puan fırsatları için oyuncuların sadece 72 saati olacak. PlayStation kullanıcıları ise 24 Şubat'tan itibaren iki kat deneyim puanlarını kazanmaya başlayabilecek.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.