Ana içeriğe atla
The Day Before Çıkışından Belli Bir Süre Sonra PS5 ve Xbox Series İçinde Gelebilir

The Day Before Çıkışından Belli Bir Süre Sonra PS5 ve Xbox Series İçinde Gelebilir

Açık dünya çok oyunculu hayatta kalma türündeki The Day Before, ilk duyurulduğunda grafikleri ve The Division'a benzerliği ile fazlasıyla dikkat çekmişti. 2021 yılı içerisinde PC için çıkışını gerçekleştirecek oyunun ileride PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarının gelebileceği belirtildi.

 

The Day Before geliştirici Fntastic stüdyosunun kurucuları tarafından belirtilene göre The Day Before için PS5 ve Xbox Series versiyonlarının düşünüldüğünü ve bununla ilgili özel bir duyuru için oyuncuların beklemeleri gerektiği belirtildi.

 

Geçtiğimiz günlerde oyun için yeni ve kısa bir oynanış videosu daha paylaşılmıştı. Bu videoda çamurlu bir yolda giden araç gösteriliyor.

 

The Day Before da oyuncular, çeşitli bina ve araçları araştırarak hayatta kalmak için kaynak toplayacaklar. Elde edilen kaynaklar toplama kamplarında satılabilecek. Nereden geldiği belli olmayan bir hastalık sonucu bazı insanlar ise zombileşmiş durumda. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığı bu dünyada hem zombiler hem de kötü niyetli diğer gerçek oyunculara karşı hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.