Ana içeriğe atla

Reklam

Death Stranding Director's Cut 24 Eylül'de Çıkış Yapacak

Death Stranding Director's Cut 24 Eylül'de Çıkış Yapacak

Kojima Productions, State of Play etkinliğinde Death Stranding Director's Cut'ın detaylarını yeni bir tanıtım videosu eşliğinde paylaştı.

 

Death Stranding Director's Cut, 24 Eylül'de PlayStation 5 için çıkışını gerçekleştirecek. Death Stranding'e PlayStation 4 üzerinde sahip olanlar 10 dolar karşılığında Director's Cut PS5 sürümüne yükseltebilecek.

 

Genişletilmiş olan bu sürüm içerik olarak bazı yenilikler vaat ediyor. Death Stranding Director's Cut yeni dövüş mekanikleri, ilave silahlar ve ekipmanlar, yeni yan aktiviteler, keşfedilebilecek yeni bölgeler, ekstra boss savaşları ve yeni hikaye görevlerini içerecek.

 

PlayStation 5 üzerinde 4K ve 60 kare hızında çılacak olan Death Stranding aynı zamanda DualSense kontrolcüsünün dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetik tuşlarından yararlanıyor. Öte yandan 3D ses, hızlı yükleme süreleri ve HDR desteği de bunlar arasında.

 

Death Stranding Director's Cut'ın hem dijital hem de kutulu sürümleri bulunacak. PlayStation Store üzerinde standart sürüm 439,00 TL ve Dijital Deluxe sürüm 529,00 TL'den ön siparişte bulunuyor. Dijital Deluxe sürümünün içerisinde çeşitli kozmetik ögeler yer almakta.

 

 

Kaynak: Blog.PlayStation

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.