Ana içeriğe atla
E3 2021 Nintendo Direct Etkinliğinde Gösterilen Tüm Oyunlar

E3 2021 Nintendo Direct Etkinliğinde Gösterilen Tüm Oyunlar

E3 2021'in son parçası olan Nintendo Direct sunumu tamamlandı ve Nintendo, kullanıcılarının yüzünü güldüren duyuru ve tanıtımlara imza attı.

 

Sunumun sürpriz duyurularından biri ise şüphesiz yeni Metroid oyunu oldu. Öte yandan The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın devam oyunun 2022'De çıkış yapacağı bilgisi verildi ve yeni oynanış görüntüleri paylaşıldı. Bahsi geçen oynanış görüntüleri, oyunu bekleyenleri fazlasıyla memnun etmiş olacaktır. Elbette daha fazlasını görmek isterdik ancak şimdilik bu kadarı bile kâfi diyebiliriz.

 

Super Smash Bros. Ultimate’e Tekken'den Kazuya Karakteri Geliyor

 

 

Life is Strange Remastered Collection & Life is Strange True Colors

 

Neredeyse E3 2021 boyunca Life is Strange oyunlarını gördük ve Nintendo Direct sunumunda da oyunların Switch tanıtımı gerçekleşti. Diğer platformlarda olduğu gibi Life is Strange Remastered Collection 2021'in ilerleyen aylarında ve Life is Strange True Colors ise 10 Eylül'de Switch içinde çıkışını gerçekleştirecek.

 

 

Super Monkey Ball Banana Mania

 

20. yıl dönümü kutlanan seri Super Monkey Ball bunun şerefine yeni oyunu Super Monkey Ball Banana Mania'yı duyurdu. 5 Ekim 2021'de Switch için çıkacak.

 

 

Mario Party Superstars

 

Mario pary oyunlarını bir araya getiren Mario Party Superstars'ın duyurusu yapıldı. Büyük küçük birçok oyun moduna ev sahipliği yapacak olan Mario Party Superstars çevrimiçi modları da destekleyecek. Switch için 29 Ekim 2021'de çıkıyor.

 

 

Metroid Dread

 

Sunumun en sürpriz duyurularından biri Metroid Dread oldu. Halihazırda Metroid Prime 4'ün geliştirmesi devam ederken yapımcılar Metroid Dread'ın duyurusunu gerçekleştirdi. Üstelik Metroid Prime 4'ün aksına Metroid Dread için oyuncular fazla beklemeyecek ve 8 Ekim 2021'de sadece Switch üzerinde oynayabilecekler.

 

 

WarioWare: Get It Together!

 

Ninetndo'nun sevilen karakterleri arasında olan Waro'nun mini oyunlarından oluşan koleksiyonu duyuruldu. İster tek isterseniz iki kişi ile birlikte co-op oynamanıza imkan sunacak olan WarioWare: Get It Together!, 10 Eylül 2021'de Switch için çıkıyor.

 

 

Marvel's Guardians of the Galaxy

 

Eidos-Montréal tarafından geliştirilen Marvel's Guardians of the Galaxy, Nintendo Switch için de duyuruldu. Oyun Switch üzerinde Cloud yoluyla çalışacak ve 26 Ekim 2021'de çıkış yapacak.

 

 

Shin Megami Tensei V

 

Shin Megami Tensei V'in yeni oynanış videosu eşliğinde çıkış tarihi de duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre sadece Switch için çıkacak olan oyun 12 Kasım'da geliyor.

 

 

Danganronpa Decadence

 

Danganronpa serisindeki tüm oyun ve içeriklerinin tek bir paket şeklinde sunulacak olan Danganronpa Decadence ise Switch için duyuruldu. Paket içerisinde dört oyun bulunacak ve dileyenler bunları tek olarak satın da alabilecek.

 

 

Fatal Frame: Maiden of Black Water

 

2014 yılında sadece Wii U için çıkmış olan Fatal Frame: Maiden of Black Water, yenilenmiş olarak tüm konsollar ve PC için 2021 içerisinde çıkış yapacak.

 

 

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

 

Advance Wars 1-2 oyunlarının tek bir paket haline geldiği Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp, 3 Aralık'ta Switch için çıkış yapacak. Paketin bazı yenilenmeleri de sunacağını belirtelim.

 

 

Hyrule Warriors: Age of Calamity

 

Bu duyuru aslında Hyrule Warriors: Age of Calamity oyunu için bir genişleme. İki ayrı parçadan oluşacak olan genişlemelerin ilki olan Wave 1 – Pulse of the Ancients 18 Haziran'da, ikincisi olan Wave 2 – Guardian of Remembrance ise Kasım'da yayınlanacak.

 

 

Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

 

Switch kullanıcılarının dört biz gözle beklediği Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın devam oyunu da E3 2021'de sahne aldı. Üstelik yeni oynanış görüntüleri ile birlikte oyunun çıkış yapacağı zamanı da öğrenmiş olduk. Halen net bir çıkış tarihi elde edemiyor olsak da Legend of Zelda: Breath of the Wild'in devam oyunu 2022 yılı içerisinde çıkış yapacak. Yeni oynanış videosundaki detaylar ise fazlasıyla mest etti diyebiliriz. Özellikle Hyrule göklerine çıkabilmek oyuna ayrı bir hava katacaktır.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.