Ana içeriğe atla

Reklam

Efsanevi Zarude Bu Hafta Pokémon GO'ya Geliyor

Efsanevi Zarude Bu Hafta Pokémon GO'ya Geliyor

Efsanevi Pokemonlar arasında kendine yer edinen "Zarude" bu hafta Pokeman GO'ya gelecek ve oyuncuların belirlenen gün ve saatler içerisinde bu Pokemon'u yakalamak için fırsatları olacak.

 

8 Ekim'de dünya genelinde Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle filmi Netflix üzerinde gösterime girecek ve bunun şerefine filmde yer alan "Zarude" isimli efsanevi Pokemon da mobil oyun Pokemon GO'ya ilk kez konuk olacak.

 

efsanevi-zarudeyı-yakalamak-için-sınırlı-süreniz-bulunuyor

 

Efsanevi Zarude'yı yakalamak için sınırlı süreniz bulunuyor

 

Çim tipi Pokemon olan Zarude, kesinlikle yakalamak isteyeceğiniz bir Pokemon ve bu nedenle etkinliğin tarih ve saatini kaçırmamanız gerekiyor, aksi taktirde Zarude'yi yakalamak için bir daha fırsatınız olmayacak.

 

Zarude'yi yakalamak için 1 Ekim Cuma günü sabah Türkiye saati ile 10:00'dan itibaren, 10 Ekim Pazar yine Türkiye saati ile 20:00'a kadar süreniz bulunuyor. Bu tarih ve saatler arasında Profesör Willow için özel bir araştırma görevini tamamlamanız gerekiyor. Bu görev karanlık ve çim tipi Pokemonlar hakkında bir araştırmayı içeriyor. Araştırmaya başladığınızda belirlenen tarihler arasında görevi tamamlamanız gerektiğini belirtelim.

 


 

Kaynak: Nintendolife

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.