Ana içeriğe atla
Frostpunk Mobil Cihazlara Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Frostpunk Mobil Cihazlara Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

11 bit studios, Frostpunk'ın Android ve iOS cihazları için bu yıl içerisinde çıkış yapacağını açıkladı.

 

Oyunun mobil versiyonu roguelike macera modu, hukuk ve lonca organizasyonu, nadir hayranları kurmarma istasyonu ve karakter geliştirme gibi yeni özellikler sunacak. Oynanış mekanikleri ise diğer sürümdekilere benzer olarak kalacak. Mobil port geliştirmesine NetEase Games yardımcı oluyor.

 

Üç milyondan fazla satmayı başaran Frostpunk, ilk olarak Nisan 2018'de PC için ve ardından Ekim 2020'de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirmişti.

 

 

Frostpunk Hakkında

 

Oyunculara 19. yüzyıl sanayi devrimini alternatif bir bakış açısıyla anlatan zengin bir hikâye kurgusu içinde karmaşık bir stratejik mücadele sunan Frostpunk gezegenimizin nasıl esrarengiz bir şekilde donarak bildiğimiz şekliyle uygarlığa son vermesi ve insan ırkını ağır koşullara uyum sağlamaya zorlaması üzerine bir hikâye örmektedir.

 

Yeryüzünde belki de son kalan uygar toplumun lideri olarak, hayatta kalan sakinlerinin yaşayabileceği bir şehir inşa edecek, yeni teknolojiler bulacak, donmuş toprakları keşfedecek ve en önemlisi toplumu acımasız bir dünyada yaşam kurmaya hazırlayacak şekilde yönetecek ve ona hükmedeceksiniz. İster aydın bir hükümdar olun ister demir yumruklu bir tiran, bu dünyada seçim yapmanın göründüğü kadar kolay olmadığını ve insanlar üzerinde güç sahibi olmanın onları önemserken hissettiğiniz sorumluluk duygusu kadar ağır olduğunu keşfedeceksiniz.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.