Ana içeriğe atla
Gamescom 2021 Ağustos'ta Dijital Olarak Düzenlenecek

Gamescom 2021 Ağustos'ta Dijital Olarak Düzenlenecek

Daha önce fiziksel olarak düzenlenmesi planlanan Gamescom 2021 etkinliğinin pandeminin devam ediyor oluşu sebebiyle dijital olarak düzenlenmesine karar verildi.

 

Gamescom organizatörleri, katılımcıların pandemi sebebi ile fiziksel etkinliğe katılmak istememesi dolayısı ile Gamescom 2021'in tamamen dijital düzenlenmesinde karar alınmış. Geçen yıl'da etkinlik dijital olarak düzenlenmişti.

 

Geçen yıl etkinliğe Xbox (Microsoft), ESL, Bethesda, Koch Media, Avtivision Blizzard, Astragon, EA, SEGA, Ubisoft, Bandai Namco ve Wargaming katılmıştı. Gamescom 2021'e ise yeni stüdyoların dahil olması bekleniyor. Şuan için etkinliğe katılacak isimler açıklanmadı. Son yıllarda Sony, hem Gamescom hem de E3 etkinliklerine katılmıyor ve muhtemelen bu yıl da Gamescom'a katılmayacaktır.

 

gamescom-2021-ne-zaman

 

Gamescom 2021 ne zaman?

 

The Game Awards kurucusu Geoff Keighley tarafından sunulacak olan Gamescom 2021, 25 Ağustos'ta açılış gecesi canlı yayını ile başlayacak ve 26-27 Ağustos'ta iki farklı panel ile birlikte sona erecek. Etkinlikte yeni oyun duyuruları, geliştirici röportajları ve mevcut oyunlardan yeni ayrıntılar paylaşılacak. Detaylar ilerleyen zamanlarda açıklanacak.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.