Ana içeriğe atla
GeForce Now Türkiye Fiyatı Açıklandı

GeForce Now Türkiye Fiyatı Açıklandı

Oyunları stream ederek herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan oynamanızı sağlayacak olan GeForce Now aboneliğinin Türkiye fiyatı belli oldu.

 

Geçtiğimiz aylarda Turkcell ile yapılan işbirliği sayesinde GeForce Now'ın Türkiye'ye özel sunucuları devreye girecek ve daha gecikmesiz bir deneyim imkanı sunulacak. 15 Mart itibariyle bütün kullanıcıların erişimine sunulacak olan GeForce Now'ın bu girişimi Türk oyuncular tarafından sevinçle karşılanmış olsa da, bugün açıklanan fiyat ne yazık ki yüzleri güldürmedi.

 

Yapılan resmi açıklamaya göre GeForce Now aboneliğinin aylık fiyatı 74,9 TL olacak. Lansmana özel sınırlı süreli teklif ile 3 aylık abonelik fiyatının ise 149,7 TL olacağı belirtildi ancak bu teklif her bir kullanıcı için tek sefere mahsus olacak.

 

1 saatlik oturum süresi sunan standart paketler bütün kullanıcılar için ücretsiz ancak bu paketle sahip kullanıcılar, sunucuların sınırlı kapasitesi dolayısı ile yoğun olunan saatlerde sırada beklemek durumunda kalacaklar. Ücretli paketler ise öncelikli erişim, uzatılmış oturum süresi, RTX desteği ve beklemeden oynama gibi fırsatları sunuyor.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.