Ana içeriğe atla
Godzilla vs. Kong Filminin Gösterim Tarihi Belli Oldu

Godzilla vs. Kong Filminin Gösterim Tarihi Belli Oldu

Tamı tamına dört defa ertelenen Godzilla vs. Kong filminin yeni gösterim tarihi açıklandı.

 

Warner Bros. tarafından yapılan açıklamaya göre Godzilla vs. Kong filmi Mart 2021'de ABD sinema salonlarında ve HBA Max üzerinde aynı anda gösterime girecek.

 

30 gün boyunca HBO Max'de yayınlanacak olan film şimdilik sadece ABD bölgesindeki sinema salonlarında gösterime gireceği belirtilmiş. Pandemi dolayısı ile sinema salonlarının kapatılmasıyla son zamanlarda filmlerin çift vizyon tarihi duyurulmaya başlandı.

 

Yapım maliyeti 250 milyon doları geçen Godzilla vs. Kong filminin vizyon tarihi tam bir muammaydı zira Warner Bros. ile yapımcı Legendary bir türlü çift vizyon tarihi hakkında anlamamıştı ancak son yapılan açıklamaya bakacak olursak her iki şirkette anlaşmışa benziyor.

 

Normal şartlarda Mart 2020'de yayınlanması planlanan film koronavirüs salgınının hızla yayılması sonucu önce Kasım 2020'ye sonrasında ise Mayıs 2021'e ertelenmişti. Son yapılan açıklama ertelemeden ziyade filmin gösterimini öne alıyor.

 

Wonder Woman 1984'te olduğu gibi Godzilla vs. Kong filmi de HBO Max ve sinema salonlarında aynı anda gösterime girecek. Film HBO Max üzerinde sadece 30 gün boyunca kalacak. IMDb sayfasındaki yazıya göre Godzilla vs. Kong Türkiye'de 21 Mayıs 2021'de gösterime girecek.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.