Ana içeriğe atla

Reklam

HBO Max, 2022'de Türkiye'ye Geliyor

HBO Max, 2022'de Türkiye'ye Geliyor

Dünya genelinde yüksek bütçeli film ve dizilerin yer aldığı HBO Max, çok yakında Türkiye'de de servise başlayacak.

 

WarnerMedia tarafından gelen açıklamalara göre, popüler yayın servisi 26 Ekim'den itibaren Avrupa'da, 2022 yılında ise tüm dünya genelinde kullanıma sunulacak. İlk etapta HBO Max'ın İsveç, Danimarka, Norveç, Finlandiya  ve İspanya gibi ülkelerde yayına açılması planlanıyor. HBO Max, Türkiye ile birlikte Hollanda'nın da içerisinde bulunduğu beş Avrupa ülkesine ise 2022 yılında gelecek.

 

HBO Max'in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika sorumlusu Christina Sulebakk, öncelikli olarak Nordik ülkelerinde başlangıcı yaptıktan sonra önümüzdeki yıl Avrupa'nın bir kısmının HBO Max'a ulaşabileceğini belirtti. Warner Bros filmlerinin tamamı vizyona girdikten 45 gün sonra HBO Max üzerinde izlenebilecek.

 

Christina Sulebakk, aynı zamanda HBO Max fiyatı konusunda da yeni adımlar atacaklarını belirtirken, aylık abonelik fiyatlarını 7 dolara kadar düşürmeyi planladıklarını söyledi. Burada ülkelere özel fiyatlandırma konusuna gideceklerini işaret eden Sulebakk, İspanya'da HBO Max'ın aylık 9 euro, yıllık ise 70 euro olacağını belirtti. Diğer ülkeler için herhangi bir fiyat belirlemesi ise henüz yapılmamış gözüküyor. Yakın zamanda Amazon Prime'ın Türkiye'ye özel çok uygun bir fiyatlandırma ile adım attığını düşündüğümüzde, umuyoruz ki aynısını HBO Max tarafında da görürüz.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.