Ana içeriğe atla
HBO Max Tarafından 2021'de Yayınlanacak Yedi Büyük Film

HBO Max Tarafından 2021'de Yayınlanacak Yedi Büyük Film

HBO Max bu sene bomba gibi geliyor zira platformda yayınlanacak olan 7 büyük film izleyicileri fazlasıyla etkileyecek nitelikte.

 

Pandemi dolayısı ile sinema salonlarının kapatılmış olması her alanda olduğu gibi sinema sektörünü de derinden yaraladı. Birçok yapımcı firma halen filmlerini dijital platformlarda yayınlamak yerine sinema salonlarının açılmasını beklemekte. Ancak bazı yapımcılar aksini düşünerek filmlerini dijital platformlarda yayınlamaktan geri kalmıyor. Bu dijital platformlardan biri olan HBO Max ise rakiplerine kıyasla bir adım daha önde özellikle platformda yayınlanacak 7 film fazlasıyla dikkat çekiyor ve bizde bu filmlerin yayın tarihlerini sizler için derledik. Her ne kadar HBO Max'ın ülkemizde yayınlanmıyor oluşu sizler gibi bizleri de üzmüş olsa da bir yolunu bulup mutlaka bu filmleri izleyeceğinizden hiç şüphemiz yok.

 

mortal-kombat-2021-yayın-tarihi

 

İlk olarak içerisinde bulunduğumuz Mart ayında yaklaşık iki buçuk hafta süre ile Zack Snyder's Justice League ve Godzilla vs. Kong bizleri karşılayacak. Her iki filmde u yılın merakla beklenen yapımları arasında bulunuyor. Nisan ayında ise video oyunlarından uyarlama yeni Mortal Kombat filmi hayranları ile buluşacak. NBA efsanelerinden LeBron James ve birçoğumuzun çocukluk kahramanı olan Bugs Bunny'nin başrolde yer aldığı 1996 tarihinde vizyona giren Space Jam filminin devamı niteliğindeki Space Jam: A New Legacy eski izleyicileri tekrar ekran başına getirecek.

 

matrix-4-yayın-tarihi

 

Bundan sonrasın ise her iki ayda bir bizler ile buluşacak yapımlara sıra geliyor. Öncelikle beklentilerin bir hayli altında kalan 2016 yapımı Suicide Squad'ın yeniden uyarlaması The Suicide Squad, Ağustos'ta anti-süper kahramanları dünyayı kurtarmak için yine bir araya getiriyor. Ekim'de ise kitap uyarlaması olan ve birçok kişinin merakla beklediği yapım Dune bulunmakta. Son olarak ise 1999 ile 2003 yıllarına damga vuran The Matrix serisinin dördüncü devam filmi yıllar sonra karşımıza çıkıyor. Oldukça başarılı üç filmden sonra, dördüncü filmin serinin gölgesinde kalacağı düşünülse de başrolde yine Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss ikilisinin bulunuyor olması malum son filmdeki olayların (Spoiler olmasın diye söylemiyoruz ancak izlemeyen de artık izlesin bir zahmet.) nasıl devam edeceği hiç kuşkusuz bizleri düşündürüyor.

 

Filmlerin net yayın tarihlerini aşağıdaki listede belirttik. İzleyeceklerinizi bir yere not düşürmenizde fayda var. Filmlerin birçoğu, bazı ülkelerden yeniden açılmakta olan sinema salonlarında HBO Max ile aynı anda gösterime gireceğini hatırlatalım.

 

Zack Snyder's Justice League - 18 Mart

Godzilla vs. Kong - 31 Mart

Mortal Kombat - 23 Nisan

Space Jam: A New Legacy - 16 Temmuz

The Suicide Squad - 6 Ağustos

Dune - 1 Ekim

The Matrix 4 - 22 Aralık

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.