Ana içeriğe atla
Battlefield 6'nın PlayStation 4 ve Xbox One Konsollarına Geleceği Doğrulandı

Battlefield 6'nın PlayStation 4 ve Xbox One Konsollarına Geleceği Doğrulandı

Battlefield 6 ile ilgli paylaşılan detaylar ve sızıntı haberlerinde sürekli olarak oyunun sadece yeni nesil konsollar için çıkacağı ve PlayStation 4 ve Xbox One platformlarını pas geçeceği belirtiliyordu. Electronic Arts, Battlefield 6'nın PlaayStation 5, Xbox Series ve PC'nin yanı sıra PlayStation 4 ve Xbox One içinde çıkacağını doğruladı.

 

Electronic Arts, finansal sonuçlarını açıkladığı raporda Battlefield 6'nın PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına da geleceği belirtildi. Şirketin CFO'su Blake Jorgensen, oyunun iki nesilde de harika olacağını fakat yeni nesil versiyonun daha bir özel hissettireceğini ifade etti.

 

Battlefield 6'nın tanıtımı önümüzdeki Haziran ayında yapılacak. Oyunun ise yıl sonuna doğru çıkması bekleniyor.

 

battlefield-6-detayları

 

Battlefield 6 ile ilgili paylaşılan detaylar

 

Electronic Arts, Battlefield 6'dan söz ederken oyunun kaos yüklü savaşlar, çığır açan yıkımlar, her zamankinden daha fazla oyuncu kapasitesi ve benzersiz bir deneyim sunacaklarını ifade etmişti. Öte yandan değişen hava koşullarının oyunun gidişatını etkileyip çevrede yıkımlar oluşturabileceği ve oyuncu kapasitesinin de 150 kişiye kadar çıkabileceği söyleniyor. Battlefield 6, tema olarak ise yakın geleceği konu edinecek.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.