Ana içeriğe atla
Marvel's Avengers Üçüncü İndirilebilir Karakteri Black Panther Olacak

Marvel's Avengers Üçüncü İndirilebilir Karakteri Black Panther Olacak

Square Enix, Marvel's Avengers'ın üçüncü indirilebilir karakterinin Black Panther olacağını duyurdu.

 

Marvel's Avengers, PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarında 4K çözünürlük, 60 kare hızı, hızlı yükleme süreleri ve geliştirilmiş görsellik ile birlikte yeni nesil konsollara çıkışını gerçekleştirdi. Square Enix, Marvel's Avengers'ın yeni nesil konsollara çıkışını şerefine yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

 

 

Marvel's Avengers 2021 içerik haritasının detayları da paylaşıldı ve bu sene oyun için içerik anlamında oldukça dolu geçecek.

 

İlkbahardan itibaren takım içerisinde aynı karakterler ile oynama imkanı, çeşitli yeni kostümler, yeni War Zone görevleri, yeni H.A.R.M. Room içeriği ve çeşitli oyun iyileştirmeleri yapılacak.

 

Üçüncü indirilebilir içerik karakteri Black Panther, şimdiye kadar ki en büyük Wakanda genişlemesi ile bu yaz içerisinde oyuna dahil edilecek. Black Panther ile birlikte yeni kıyafetler, güç seviyeleri, yeni düşman türleri, yeni hikaye ve çok daha fazlası oyuna ekleyecek.

 

Sadece PlayStation platformuna özel olan Spider-Man içeriğinin geliştirilmesi devam ediyor ve bu yazdan önce yayınlanacak.

 

Son olarak Marvel's Avengers 29 Mart'a kadar Steam üzerinde %50 indirim ile birlikte 144,50 TL'ye satılmakta.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.