Ana içeriğe atla
Jared Leto'nun Yeni Jokeri Net Olarak Göründü

Jared Leto'nun Yeni Jokeri Net Olarak Göründü

Başarılı yönetmen Zack Snyder son zamanda Justice League'in yeni ve elden geçirilmiş versiyonu üzerinde çalışıyor. Filmde birçok değişiklik olacağı gibi yeni sahnelerde bulunacak. Bu değişikliklerden biri ise filmde bulunacak olan Jared Leto'nun Joker karakteri.

 

Jared Leto daha önce Suicide Squad filminde Joker rolü ile karşımıza çıkmıştı fakat hem filmin hem de Joker karakterinin kötü yazılmış olması hayranlan tarafından tarihin en kötü Joker canlandırması olarak nitelendirilmişti. Şimdi ise Jared Leto, son kez Joker karakteri ile Justice League Snyder Cut filminde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

 

Geçtiğimiz hafta Jared Leto'nun Jokerine ait bir görüntü paylaşılmıştı ancak görüntünün buğulu olması sebebi ile kendisini net olarak görememiştik. Şimdi ise paylaşılan iki yeni görsel ile net bir biçimde yeni Joker halini görmüş olduk. Elbette ilkine nazaran çok daha iyi gözüken Jared Leto'nun Jokeri bakalım filmde nasıl bir performans sergileyecek. Suicide Squad filminde kendisini oldukça az gördüğümüz Joker, filmde bir gangster tasviri ile ortaya çıkıyordu. Ancak Justice League Snyder Cut filminin yaklaşık dört saat sürecek olması her bir karaktere fazladan süre tanınacağının işareti gibi gözüküyor.

 

Justice League Snyder Cut HBO MAX üzerinde 18 Mart'ta yayınlanacak.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.