Ana içeriğe atla

Reklam

Jurassic World Evolution 2 için Yeni Detaylar Paylaşıldı

Jurassic World Evolution 2 için Yeni Detaylar Paylaşıldı

Frontier Developments, Jurassic World Evolution 2 için geliştirici günlüğü videosunu yayınladı.

 

Yaklaşık altı dakikalık olan videoda Oyun Direktörü Richard Newbold, Baş Yapımcı Adam Woods ve Baş Tasarımcı Jim Stimpson bizlere eşlik ediyor ve oyunun bazı detaylarını anlatıyor. Bu doğrultuda Jurassic World Evolution 2'de toplamda 4 adet oyun modu bulunacak. Geliştiriciler, bu modlardan sadece serinin önceki oyununda yer alan orijinal Jurassic World hikayesini anlatan hikaye modunu açıkladı. hikaye modu filmlerden tanıdığımız Jeff Goldblum ve Bryce Dallas Howard tarafından seslendirilecek. Diğer 3 mod için henüz bir detay paylaşılmamış olsa da, bunlar arasından birinin Sandbox modu olacağını düşünebiliriz. Böylelikle oyuncular, hiçbir görev yapısını takip etmeden kendi Jurassic parklarını oluşturup yönetebilir.

 

Jurassic World Evolution 2 aynı zamanda yeni dinozor türlerine de ev sahipliği yapıyor. Bunlar arasında en dikkat çekici olan ise su tipi dinozorlar olacaktır. Zira oyunun ilk tanıtım fragmanında Antarktika'da yaşamış olduğu düşünülen Mosasaurus'a yer verilmişti. Elbette su tipi dinozor çeşitleri bununla sınırlı kalmayacaktır.

 

 

Jurassic World Evolution 2, 2021 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) için piyasaya çıkacak.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.