Ana içeriğe atla
Justice League: Snyder Cut'ta Joker'in Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı

Justice League: Snyder Cut'ta Joker'in Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı

Çizgi roman tarihindeki en önemli karakterlerinden biri olan Joker'i birçok farklı tasvir ile sinema evreninde görmüştük. Kara Şövalye filmindeki Heath Ledger'lı Joker hafızalarımıza kazanmıştı. Joaquin Phoenix'in canlandırdığı Joker de bir o kadar başarılı bulunmuştu ancak 2016 yılında vizyona giren Suicide Squad: Gerçek Kötüler filmindeki Jared Leto'nun Joker'i içlerinde en kötü olanıydı. Başarılı aktör bu sefer kendini affettirmek adına Justice League: Snyder Cut'ta bir fırsat bulacak v kendisini filmde yeniden Joker rolüyle göreceğiz.

 

Ünlü yönetmen Zack Snyder'in dört saat sürecek olan yeniden uyarlaması Justice League: Snyder Cut 18 Mart'ta HBO Max üzerinden yayınlanacak. Uzatılmış ve yeni sahnelerin eklendiği filmde Jared Leto, daha farklı bir Joker olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Snyder sosyal medya hesabından paylaştığı bir görselde ise azda olsa Leto'nun yeni Joker halini gözler önüne serdi.

 

Yukarıdaki görselde göreceğiniz üzere Jared Leto'nun Suicide Squad halinden çok daha farklı olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım Jared Leto, Justice League: Snyder Cut filmindeki Joker performansı ile hayranların beğenisini toplayabilecek mi?

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.