Ana içeriğe atla

Reklam

The Last of Us Dizisinden İlk Görüntü Paylaşıldı

The Last of Us Dizisinden İlk Görüntü Paylaşıldı

PlayStation oyunlarının son zamanlarda film ve dizilere uyarlandığını sıklıkla görür olduk. Sony, yıllar önce bu akımı Ratchet & Clank ile başlatmış olsa da en büyük yatırımı son birkaç yılda gerçekleştirdi. Gelmekte olan bir Uncharted filmi ve The Last of Us dizisi var elimizde. Öte yandan Twisted Metal'in bir TV dizisi ve Ghost of Tsushima filmi üzerinde de çalışmalar sürüyor.

 

HBO tarafından hazırlanan The Last of Us dizisi için şu ana kadar somut bir paylaşım yapılmamıştı ki bugün diziden ilk görsel yayınlandı. Paylaşılan görselde Joel ve Ellie'yi arkası dönük bir şekilde görüyoruz. Görselin ileri ucunda ise bir uçak enkazı bulunmakta. Bu görsel bile birçok hayranı ve oyun ile dizinin yönetmenlerinden biri olan Neil Druckmann'ı duygulandırmaya yetmiş. Neil Druckmann, sette oyuncuları ilk kez gördüğünde buna inanamamış ve oldukça duygulanmış. Bunların gerçekten Joel ile Ellie olduğunu düşündüğünü ifade eden Neil Druckmann, projenin çok iyi bir şekilde ilerlediğinide aktarıyor.

 

Hayranlar ise heyecanlandırını dile getirirken dizide, ikinci oyundan bir şeyler görmek istemediklerini belirtmişler. En azından bunu ilk sezonda görmeyeceğiz ancak devam eden sezonlarda pek görmek istemediğimiz sahneler bizi karşılayabilir. Öte yandan dizideki bu görselin bugün paylaşılmasının ise oldukça manidar olduğunu söyleyelim zira bugün The Last of Us günü. Eh o halde hepimizin The Last of Us günü kutlu olsun!

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.