Ana içeriğe atla
Lucifer'ın 5. Sezon 2. Kısmının Yayın Tarihi Açıklandı

Lucifer'ın 5. Sezon 2. Kısmının Yayın Tarihi Açıklandı

Netflix'in sevilen dizisi Lucifer'ın 5. sezon 2. kısmının yayın tarihi en sonunda açıklandı.

 

Netflix, dizinin 28 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanacağını yeni fragman eşliğinde duyurdu. Eğer ki hâlâ beşinci sezonu izlemediyseniz buradan sonraki yazı ve fragmanın spoiler içerdiği konusunda sizleri uyaralım...

 

lucifer-beşinci-sezon-ikinci-kısım-ne-zaman-yayınlanacak

 

Lucifer 5. sezon 2. kısım 28 mayıs'ta geliyor

 

Beşinci sezon ilk kısmının son bölümünde tanrı sürpriz bir şekilde diziye dahil olmuş ve ilk kısım da orada noktalanmıştı. Paylaşılan yeni fragmanda da tanrının olduğu bölümlere yer verilmiş. Tanrının emekli olmayı düşündüğü ve Lucifer'ın kardeşi Michael'ın yeni tanrı olmak istemesi dizinin ikinci kısmında olayları iyice çığrından çıkartacak gibi gözüküyor.

 

Yukarıda göreceğiniz dizinin resmi afişinde ise Lucifer'ı günah, Michael'ı ise günahkâr olarak göstermesi aslında dizinin nasıl bir şekilde ilerleyeceğinin sinyalini veriyor. Tüm bunlar ile birlikte ikinci kısımın keyifli bir sezon olacağını söylemek mümkün. Her bir bölümün merak uyandıracağını düşündüğümüzde, hep birlikte diziyi sabahlara kadar uykusuz kalarak izleyeceğiz gibi gözüküyor.

 

Son olarak Lucifer 5. sezon 2. kısım'ın toplamda sekiz bölümden oluşacağını belirtelim. Ayrıca altıncı sezon için çekimler şimdiden başlamış durumda ve altıncı sezon ile birlikte Lucifer final yapmış olacak.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.