Ana içeriğe atla
Marvel's Avengers Uzun Yıllar Boyunca İçerik Desteği Alacak

Marvel's Avengers Uzun Yıllar Boyunca İçerik Desteği Alacak

Marvel's Avengers, yetersiz içeriği ve oyun yapısı ile beklenen çıkışı yapamamıştı. Kısa süre içerisinde birçok oyuncusunu kaybeden oyunun ilk indirilebilir ücretsiz karakteri Kate Bishop ile de kaybedilen oyuncular geri kazanılamamış ve aktif oyuncu sayısı oldukça aza düşmüştü. 18 Mart'ta büyük bir ücretsiz içerik güncellemesi alacak olan oyunun uzun yıllar boyunca içerik desteğine sahip olacağı ise geliştirici Crystal Dynamics tarafından açıklandı.

 

Yetersiz oyuncu sayısı beraberinde satış rakamlarına da yansıdı ve yayıncı Square Enix, oyunun satışlarının geliştirme masraflarını karşılamadığını ifade etmişti. Ancak her şeye rağmen geliştirici Crystal Dynamics'in oyundan vazgeçmeye niyeti yok gibi gözüküyor. Crystal Dynamics, Marvel's Avengers'ı yıllar boyuncu destekleyeceklerinin sözünü verdi ve tanıtmak için sabırsızlandıkları bir sürü içerik olduğundan söz etti. Crystal Dynamics, yeni içerikler ile birlikte aktif oyuncu sayısının toparlanacağını düşünüyor.

 

18 Mart'ta ikinci indirilebilir ücretsiz karakter Hawkeye ile birlikte yeni hikaye genişlemesi, silahlar, ekipmanlar ve düşman çeşitliliği arttırılacak. Aynı tarihte oyunun yeni nesil konsol versiyonları da piyasaya çıkacak. Hawkeye sonrası iki ücretsiz indirilebilir içerik karakteri ve PlayStation platformuna özel Spider-Man karakteri yolda. Aynı güncelleme hikaye modunu yeniden oynayabilme, çeşitli H.A.R.M. Room özelleştirmeleri ve daha fazlasını içeriyor.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.