Ana içeriğe atla
Marvel's Avengers'ta Karakter Seviyesini Atlatmak Zorlaşıyor

Marvel's Avengers'ta Karakter Seviyesini Atlatmak Zorlaşıyor

18 Mart'ta Marvel's Avengers'ın hem yeni nesil konsol versiyonları piyasaya çıkacak hem de ikinci ücretsiz indirilebilir karakter Hawkeye oyuna dahil edilecek. Bu tarihten itibaren ise artık karakter seviyelerini atlatmak oldukça zor hale gelecek.

 

Her bir karakter en fazla 50. seviye limitine kadar çıkabiliyor ve bu 1. seviyeden 50. seviyeye kadar aynı puanlamada olduğu için oldukça kolay atlatılabiliyor. 18 Mart'taki güncellemeden sonra ise seviye puanları yükselecek ve 25. seviyeden sonra her bir seviye için deneyim puanı git gide artacak. Sadece karakter seviyeleri için yapılacak bu uygulamanın oyuncuların hızlı ilerlememesi ve kazanılan her bir ödülün daha anlamlı hale getirilmesi için planlanıyor. Seviye kasmak için fazla zaman harcamak istemeyen oyuncuların 18 Mart'a kadar zamanı olacak.

 

Yetersiz içerik ve kendini sürekli tekrar etmesi dolayısı ile Marvel's Avengers büyük oyuncu kayıpları vermeye devam ediyor. Square Enix'in karakter seviyelerini atlatmayı daha zor hale getirmesi, oyunu hali hazırda oynamaya devam eden oyuncuların tepkisini çekmiş durumda. Özellikle Square Enix, kaybettikleri oyuncuları geri kazanmaya çalışırken, bu hamle ile mevcut oyuncularında oyundan uzaklaşmasına neden olabilir.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.