Ana içeriğe atla
MotoGP 21 Resmi Olarak Duyuruldu

MotoGP 21 Resmi Olarak Duyuruldu

MotoGP serisinin yeni oyunu MotoGP 21 resmi olarak duyuruldu.

 

MotoGP 21, 22 Nisan 2021'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC'de Steam ile Epic Games Store üzerinde çıkışını yapacak.

 

Serinin yeni oyunu öncekilere kıyasla her zamankinden daha gerçekçi bir yarış deneyimini hedefliyor. Olası kazalarda motor üzerinden düşmeniz durumunda artık otomatik olarak pistin ortasına geri ışınlanamayacaksınız ve motora geri koşup binmeniz gerekecek. Kural ihlalleri ise artık çok daha ağır olacak zira, bunun karşılığında uzun tur cezaları ile karşılaşabileceksiniz. MotoGP 21, serinin önceki oyunlarının oynanış mekaniklerine aşina olanlara yabancı gelmeyecek zira temeller yine aynı sistem üzerine kurulu.

 

Kariyer modu ve birçok farklı oyun modu yine oyuncuları bekliyor. Kariyer modunda daha farklı bir yönetim sistemi kullanılmış ve personel müdürü, baş mühendis ile veri anaslitleri için doğru kişileri tercih etmeniz oldukça önemli.

 

Oyunun yeni nesil versiyonları 4K çözünürlükte 60 kare hızında çalışacak ve hızlı yükleme sürelerini içerecek. PlayStation 5 versiyonuna ek olarak DualSense kontrolcüsünün özelliklerinden ise tam olarak yararlanacak.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.