Ana içeriğe atla
Netflix, İlk Witcher'ı Oynaması İçin Jason Momoa ile Görüşüyor

Netflix, İlk Witcher'ı Oynaması İçin Jason Momoa ile Görüşüyor

Netflix'de izlenme rekorları kıran The Witcher dizisi çoklu projeye dönüştürülmüş ve ikinci sezon ile birlikte çeşitli yan diziler için çalışmalara başlanmıştı. Bunlardan biri de Geralt'tan tam bin yıl öncesini konu edinecek olan The Witcher: Blood Origin dizisi. Henüz dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin olacağını bilmiyoruz ancak ortaya atılan yeni bir söylenti izleyicileri fazlasıyla heyecanlandıracağına eminiz.

 

Redanian Intelligence'in haberine göre Netflix, altı bölümden oluşacak dizide ilk Witcher'ı oynaması için Jason Momoa'ya teklif götürmüş. Başka kaynaklarda rolün Jason Momoa'ya verileceğini söylüyor. Belirtilene göre Netflix, temmuz ayından beridir başarılı oyuncu ile görüşme halindeymiş ve şuan için bütün görüşmeler olumlu geçmiş.

 

The Witcher: Blood Origin dizisinin çekimlerine The Witcher dizisinin ikinci sezonu yayınlandıktan sonra başlanacak. Aynı zamanda Vesemir'in Witcher olma hikayesini anlatacak olan Nightmare of the Wolf animasyon filmi üzerinde de çalışmalar devam ediyor.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.