Ana içeriğe atla
Netflix Resident Evil Animasyon Dizisinde Claire ve Leon'u İkinci Oyundaki Aktörler Seslendirecek

Netflix Resident Evil Animasyon Dizisinde Claire ve Leon'u İkinci Oyundaki Aktörler Seslendirecek

Netflix tarafından hazırlanan Resident Evil animasyon dizisi Resident Evil: Infinite Darkness'ta Claire Redfield ile Leon S. Kennedy'i Resident Evil 2 remake'teki ses aktörleri Stephanie Panisello ve Nick Apostolides'in seslendireceği açıklandı.

 

Bununla birlikte Netflix, dizinin hikayesine yönelik bazı yeni detaylar paylaştı. Buna göre Resident Evil: Infinite Darkness, 2006 yılının yani Resident Evil 4'teki olaylardan birkaç yıl sonrasında geçecek. Beyaz Saray'daki gizli bilgilerin kimler tarafından ortaya çıktığını araştırmak için Leon S. Kennedy görevlendirilir ve bazı olaylar sonrası Leon ile ekibi zombi sürüsü ile karşı karşıya kalır.

 

Claire Redfield ise mültecilere destek sağlamak için ziyaret ettiği ülkede bir çocuk ile karşılaşır ve bu çocuğun çizdiği gizemli bir resim Claire Redfield'ın fazlasıyla dikkatini çeker ve bunu araştırmaya koyulur. Mültecilere destek olabilmek için sosyal yardım tesisi oluşturulmasına yönelik olarak Claire beyaz sarayın yolunu tutar ve burada Leon ile karşılaşır. Leon, çocuğun çizmiş olduğu resmin zombi salgılı ile bağlantılı olduğunu düşünür ve bu esnada salgın bütün hızıyla ülkeyi ele geçirmeye başlar.

 

Resident Evil: Infinite Darkness 2021 yılı içerisinde Netflix üzerinde yayınlanacak. 2021 Resident Evil adına oldukça yoğun geçecek zira Infinite Darkness dışında 3 Eylül 2021'de vizyona girmesi planlanan live-action Resident Evil reboot filmi ve yine bir başka Netflix yapımı ile Albert Wesker'ın çocuklarına odaklanacak olan animasyon dizisi de gelmekte. Ayrıca Resident Evil video oyun serisinin sekizinci oyunu Resident Evil Village ise 7 Mayıs 2021 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.