Ana içeriğe atla
Netflix'in Süper Kahraman Dizisi Jupiter's Legacy'nin İkinci Sezonu İptal Edildi

Netflix'in Süper Kahraman Dizisi Jupiter's Legacy'nin İkinci Sezonu İptal Edildi

Son zamanlarda Amazon'un farklı süper kahraman içerikleri çıkarmasının ardından Netflix'te buna karşı hamle olarak Jupiter's Legacy'yi geçtiğimiz ay yayınlamıştı. Mayıs ayının ilk haftasında yayınlanan dizi pekte bekleneni verememişe benziyor zira Netflix dizinin ikinci sezonunu iptal ettiğini duyurdu.

 

Jupiter's Legacy, ikinci sezona kapıyı aralayacak şekilde final yapmış olsa da bu durum iptal edilmesinin önüne geçemedi. Netflix, diziyi neden iptal ettiğine dair bir açıklamada bulunmadı ancak akla ilk gelen sebep fazla izlenmemiş olması oluyor. Jupiter's Legacy, yayınlandığı ilk hafta içerisinde Netflix'te dünya genelinde en çok izlenen ilk 10 içerisine girmeyi başarmıştı fakat dizinin ilerleyen zamanlarda listeden hızla düşmesi kullanıcıların tüm sezonu izlemediğini gösteriyor.

 

supercrooks-disizinin-yayın-tarihi

 

Jupiter's Legacy iptal edildi ancak aynı evrende geçen bir başka dizi yolda

 

Dizinin yaratısıcı Mark Millar, Jupiter's Legacy iptal edilmiş olsa da, aynı evrende geçen başka bir dizinin yolda olduğunu müjdeledi. Bu da Jupiter's Legacy'yi seven izleyiciler için oldukça güzel bir haber. Öte yandan Jupiter's Legacy'nin kötü karakterlerine odaklanacak olan Supercrooks animasyon dizis ise Netflix tarafından onay aldı. Böylelikle gelecekte Netflix üzerinde yayınlanacak olan Jupiter's Legacy evrenine ait iki farklı yapım göreceğiz.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.