Ana içeriğe atla
Oddworld: Soulstorm 20 Saat Oynanış Sunacak

Oddworld: Soulstorm 20 Saat Oynanış Sunacak

Oddworld: Soulstorm birkaç erteleme sonrası artık 6 Nisan'da PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Serinin yaratıcısı Oddworld: Soulstorm için bazı yeni bilgiler paylaştı.

 

Lorne Lanning tarafından belirtilene göre Oddworld: Soulstorm konsol tarafında PlayStation'a süreli özel oyun durumunda yani, anlaşma süresi sona erdiğinde oyunu Xbox veya Nintendo Switch platformlarında da görebileceğiz. Sony'nin kendilerine ve oyuna güvendiğini belirten Lorne Lanning, geliştirme süreci için Sony'den finansal olarak destek aldıklarını ifade etti.

 

Açıklamasına devam eden Lorne Lanning, oyunu tamamlamanın 20 saat civarında süreceğini söyledi. Serinin diğer oyunlarına baktığımızda Oddworld: New 'n' Tasty! 7 saat, Oddworld: Abe's Oddysee 12 saat ve Oddworld: Stranger's Wrath 11 saat oynanış süresi sunuyordu.

 

Oddworld: Soulstorm'un PlayStation 5 versiyonu 1440p 60FPS ve PlayStation 4 versiyonu 1080p 30FPS değerlerinde çalıştığı belirtildi. PlayStation 5 versiyonu ek olarak DualSense kontrolcüsünün özelliklerinden yararlanıyor ve 3D ses özelliğini destekliyor.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.