Ana içeriğe atla
Outriders'ın Demo Detayları Paylaşıldı

Outriders'ın Demo Detayları Paylaşıldı

People Can Fly tarafından geliştirilen Outriders'ın demo sürümünde bulunacak içerikleri belli oldu.

 

Buna göre oyunun demo sürümünde açılış bölümüne yer verilecek ve bu bölüm ilk boss olan Gauss'a kadar sürecek. Oyuncular Gauss'u mağlup ettikten sonra oyunun dünyasını keşfetmenize yarayacak olan bazı yan görevler açılmış olacak. Demo da dört karakter sınıfı ulaşılabilir olacak ve altı slot sayesinde oluşturduğunuz karakteri silmeden, aynı karakter ile diğer sınıfları da deneyim edebileceksiniz. Demo sürüme mahsus olarak karakter gelişimindeki seviye sınırı yedi olacak. Buda her sınıfta iki yetenek puanı ile dört beceri özelliğini açmanıza imkan sunacak.

 

Demo, cross-play destekli olacak ve bu şekilde oynamak istiyorsanız ayarlar kısmından bunu açmanız gerekecek. Bütün ilerlemeniz oyun çıktığında satın alırsanız tam sürüme aktarılabilecek.

 

Outriders demosu konsollar üzerinde 22GB, PC üzerinde ise 24GB indirme boyutuna sahip olacak ve ne yazık ki ön yüklemenin olmayacağı belirtildi. 25 Şubat Türkiye saati ile 20:00'dan itibaren PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, PC ve Nvidia GeForce Now üzerinde erişime sunulacak.

 

Outriders bütün platformlarda 1 Nisan 2021'de çıkış yapacak.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.