Ana içeriğe atla

Reklam

PC Building Simulator, Epic Games Store'da Ücretsiz Oldu

PC Building Simulator, Epic Games Store'da Ücretsiz Oldu

Epic Games Store'un bu haftaki ücretsiz oyunu PC Building Simulator, Tüm PC kullanıcıları için erişime açıldı.

 

32 TL değerindeki oyun, 14 Ekim Perşembe Türkiye saati ile 18:00'a kadar ücretsiz dağıtılacak. Belirlenen tarihe kadar kütüphaneye eklerseniz tamamen sizde kalıyor.

 

Önümüzdeki hafta ise Paladins Epic Paketi ve Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse, Epic Games Store'da ücretsiz olacak.

 

PC Building Simulator ücretsiz edinmek için: https://www.epicgames.com/store/tr/p/pc-building-simulator

 

PC-Building-Simulator-hakkında

 

PC Building Simulator hakkında

 

Basit tanılamalardan ve tamirlerden tüm PC severleri kıskandıracak özel siparişlere ve butik üretimlere uzanan kendi PC imparatorluğunu kur. Gerçek rakiplerle dolu sürekli büyüyen pazarda nihayet en iyi PC'nin hayalini kurmayı bırakıp gerçekten o PC'yi toplayabilir ve 3DMark'ta ne sonuçlar verdiğini görebilirsin!

 

KENDİ İŞİNİ KUR
PC Building Simulator'daki kariyer modu seni kendi PC toplama ve tamir etme işinin başına yerleştiriyor. Kendi keyifli atölyende sana gelen çeşitli işleri tamamlamak için bildiğin tüm teknik becerileri kullanmalısın.
Müşteriler sana basit yükseltmeler ve tamirlerden eksiksiz bir sistem toplamaya uzanan işler verecek, senin de bunları kâr edecek şekilde tamamlaman gerekecek!

 

HAYALİNDEKİ PC'Yİ TOPLA
Kasadan başlayarak en sevdiğin parçalarla PC'ni topla ve PC'ni öne çıkaracak en sevdiğin LED ve kablo renkleri ile ona kendi imzanı at. PC'ni soğuk tutmak için çeşitli hava ve sıvı soğutma çözümlerini kullan ya da hatta tamamen özelleştirilebilir sıvı soğutma borularını tercih et! Ekipmanları hazırladıktan sonra açmaya ve nasıl bir performans gösterdiğini görmeye hazırsın. Sonuçlardan memnun değil misin? Bios ayarlarına gir ve overclock yaparak herhangi bir şeyi bozmadan daha iyi sonuçlar alıp alamayacağını gör!

 

PC TOPLAMAYI ÖĞREN
Kendi PC'ni toplamak imkânsız bir görev gibi mi geldi?
PC Building Simulator, adım adım parçaların hangi sırayla bir araya getirilmesi gerektiğini gösteren talimatlar ve hangi parçanın ne işleve sahip olduğunu gösteren faydalı bilgiler ile en yeni PC kullanıcılarına makinelerinin nasıl bir araya getirildiğini öğretmeyi hedefliyor.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.