Ana içeriğe atla
PC Oyuncuları Artık Hitman 3 İçerisine Eski Oyunları Aktarabilecek

PC Oyuncuları Artık Hitman 3 İçerisine Eski Oyunları Aktarabilecek

Hitman 3, PC tarafında süreli olarak Epic Games Store üzerinde çıkışını yapmıştı ve önceki oyunları yani Hitman ile Hitman 2'yi Steam üzerinden satın alan kullanıcılar iki platformunda farklı olması sebebiyle iki oyunun haritalarını üçüncü oyuna aktaramıyordu. Ancak IO Interactive, bu sorunu çözmüş durumda ve artık kullanıcılar ilk iki oyunun Hitman 3 içerisini aktarabilir.

 

Böylece üç oyunda tek bir çatı altında toplanmış olacak ve bu bazı ek avantajları da beraberinde getiriyor. Şöyle ki ilk iki oyunu Hitman 3 içerisine aktarırsanız üçüncü oyun ile birlikte gelen screenspace reflection özelliğinden ilk iki oyunda yararlanacak. Bu özellik yansıma ve ışıklandırma gibi detaylarda iyileştirme sağlıyor. Arıca yeni doku sıkıştırma metodu sayesinde oyunların boyutlarında büyük ölçüde azalma meydana geldi ve her üç oyunda toplamda 100GB yer kaplar duruma geliyor. Böylelikle hem grafiksel iyileştirme hem de depolamadan tasarruf emiş oluyorsunuz. Bunlara ek olarak ilerleyen zamanlarda Hitman ile Hitman 2 içinde yeni seviyeler eklenecek.

 

İlk iki oyunu Hitman 3 içerisine aktarmak için öncelikle buradaki siteye giderek oyunda oluşturmuş olduğunuz IO Interactive hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Hitman ve Hitman 2 içeriklerini "Access Pass DLC" şeklinde alacaksınız fakat bu bir kod değil ve hesabınıza giriş işlemini eksiksiz yapmanız durumunda otomatik olarak oyun içerisine aktarılmış olacak. Bu işlemin geri dönüşünün olmadığı belirtiliyor ve bu nedenle işlemi yaparken aceleye getirmemenizde fayda var.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.