Ana içeriğe atla
Rainbow Six Siege 6. Yıl İçerikleri Tanıtıldı

Rainbow Six Siege 6. Yıl İçerikleri Tanıtıldı

Ubisoft, Rainbow Six Siege için 6.yıl da oyuna eklenecek içerikleri ve operatörleri tanıttı.

 

6. yıl yol haritasına göre birinci sezon Crimson Heist ile birlikte Arjantin'den saldırı operatörü Santiago “Flores” Lucero, ikinci sezon Nakoda'dan, üçüncü sezon Hırvatistan'dan ve dördünü sezon İrlanda'dan yeni bir operatör oyuna eklenecek. Önceki sezonlarda olduğu gibi 6. yılda da her sezon harita güncellemelerini içerecek ve canlı ile sezonluk etkinlikler oyunculara sunulacak. Belirtilene göre ilk harita güncellemesi birinci sezon ile Hudut'ta yapılacak. İkinci sezon Favela, dördüncü sezon ise Avustralya haritasında güncellemeler olacak. Üçüncü sezon için birden fazla haritada güncelleme yapılması planlanıyor.

 

Birinci sezon Crimson Heist ile birlikte Rainbow Six Siege için artık Year Pass içeriği çıkmayacak. Bundan sonra bütün operatörler Battle Pass ile birlikte açılacak ve her sezon Battle Pass içeriği güncellenecek. Battle Pass'in fiyatı her sezon için 10 dolar olacak yani, seneliği 40 dolara gelecek. Battle Pass sezonluk operatörlere ilk günden erişim imkanı ve özel kozmetik içerikler sunacak. Battle Pass sahibi olmayan oyuncular sezonluk operatörlere bir hafta sonradan erişebilecek ve 25,000 Renown yada 600 R6 kredisi karşılığında açabilecek.

 

Rainbow Six Siege için Resident Evil ve Rick and Morty temalı kozmetik içeriklerin geleceği de duyuruldu. Çok yakında oyuna eklenecek.

 

Rainbow Six Siege için düzenlenen 6.yıl paneli esnasında Santiago “Flores” Lucero özelliği ve daha birçok detay da paylaşıldı, aşağıdaki oynatıcıdan panelin tekrarını izleyebilirsiniz.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.