Ana içeriğe atla

Reklam

Rainbow Six Siege Cadılar Bayramı Etkinliği Başlıyor

Rainbow Six Siege Cadılar Bayramı Etkinliği Başlıyor

Ubisoft, daha öncesinde Rainbow Six Siege için düzenlenen cadılar bayramı etkinliği niteliğindeki Doktor’s Curse'ün yeniden oyuna ekleneceğini duyurdu.

 

Geçen yılda olduğu gibi Doktor’s Curse, bu yılki cadılar bayramı etkinliğinin bir parçası olacak. Yarından itibaren başlayacak olan etkinliğe 2 Kasım'a kadar erişmek mümkün.

 

Tema parkı haritasının değiştirilmiş halinin bulunacağı bu modda, Doc'un korkunç yaratıkları kol gezmekte. 5'e 5 takım mücadelesini temel olan mod, Yok ediciler ve canavar takımından oluşuyor. Bu yıl Lion ve Jackal operatörleri, yok ediciler tarafındaki yerini alacak. Savunma yapan canavarlar, yok edicilere istinaden silah kullanamıyor ancak haritaya kuracakları tuzaklar ve görünmezlik gibi benzersiz bir yeteneğe sahipler. Bu durumda zora düştüğünüzde görünmez olup kaçmanız mümkün olabilecek. Yok ediciler, kazanmak için rakip takım oyuncularının tamamını öldürmek zorunda. Canavarlar ise tur sonuna kadar hayatta kalmaya çalışacak. Hangi takım amacına önce ulaşırsa kazanmış oluyor.

 

Smoke, Kapkan, Frost, Lesion, Doc, Bandit, Ela, Jackal, Lion, Aruni, Melusi ve Kaid operatörleri için Doktor's Curse koleksiyoncu paketlerine kozmetik içerikler ekleniyor. Bu paketler etkinliğin bitiş günü olan 2 Kasım'a kadar erişilebilir olacak. Kozmetik içerikleri koleksiyonunuza dahil etmek için o vakte karar süreniz bulunuyor. Yarından 2 Kasım'a kadar olan sürede bir defa oyuna giriş yapmanız durumunda 1 adet Doktor's Curse koleksiyoncupaketine ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz. Öte yandan belirlenen görevleri tamamlamanız durumunda herhangi bir ücret ödemeden üç paket daha alabilmeniz mümkün. Tüm koleksiyonları toplamak için geriye kalan paketleri, adeti 300 R6 kredisi karşılığıda satın almanız gerekiyor.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.