Ana içeriğe atla
Resident Evil Village, Serinin Dördüncü Oyunundan İlham Alınarak Tasarlanmış

Resident Evil Village, Serinin Dördüncü Oyunundan İlham Alınarak Tasarlanmış

Resident Evil serisinin sekizinci oyunu olacak olan Resident Evil Village için yeni detaylar paylaşılmaya devam ediliyor. Bu seferki açıklama oyunun yapımcısından geldi.

 

Resident Evil Village yapımcısı Peter Fabiano, Resmi PlayStation dergisi ile gerçekleştirdiği röportaj esnasında Resident Evil Village'ı, Resident Evil 4'ten ilham alınarak tasarladıklarını belirtti.

 

Peter Fabiano açıklamasının devamında oyuncular, Resident Evil Village'ı oynadığında, Resident Evil 4'ten çokça esinlendiğini fark edeceklerini belirtti. Bunun yanında geliştirici ekibin özgün bir his oluşturmak adına çokça çalıştığını dile getiren Peter Fabiano, oyuncuları sürekli tetikte tutacak bol miktarda sürprizin de olduğunu ifade etti. Son olarak Resident Evil Village'ın oyun süresi sorulduğunda Peter Fabiano, Resident Evil Village'ın, Resident Evil 7'ye kıyasla çok daha uzun olacağını söyledi.

 

Fragmanda da bu hissiyat verilmişti zira gerek kasaba gerekse malikane tasarımları bolca Resident Evil 4'ü andırıyordu.

 

Resident Evil Village PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 7 Mayıs 2021'de çıkışını gerçekleştirecek.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.