Ana içeriğe atla

Reklam

Sea of Thieves'in İlk Sezonu Yarın Başlıyor

Sea of Thieves'in İlk Sezonu Yarın Başlıyor

Sea of Thieves köklü bir değişikliğe imza atıyor ve oyun sezon modeline geçiş yapıyor.

 

Bundan önce aylık güncellemeler ile oyuna içerikler ekleyen geliştirici Rare, artık bunları sezonluk olarak yayınlayacak. Sea of Thieves'in ilk sezonu ise yarın itibariyle başlayacak.

 

Her sezon üç ay sürecek ve oyuna yeni oynanış özellikleri, ödüller ve canlı etkinlikler getirecek. Her bir sezonda karakter seviyesi 100 ile sınırlandırılacak. Çeşitli görevleri tamamlayarak Loot'a dayalı olmayan Renown adlı yeni bir ilerleme sistemi ile seviye atlayacaksınız. Seviye atladıkça altın ve çeşitli kozmetik içerikler ile ödüllendirileceksiniz. Daha fazla ödülün bulunacağı Plunder Pass sistemi de oyuna eklenecek ve her üç ayda bir içerikleri yenilecek. Mantıkta battle pass tarzı bir sisteme sahip olan Plunder Pass'e 999 oyun içi madeni para karşılığında sahip olabilirsiniz, gerçek parayla yaklaşık 10 dolar olacak. Plunder Pass sisteminin içerik anlamında oldukça dolu olduğu belirtildi.

 

Son olarak oyuna gelecek olan aylık güncellemeler devam edecek fakat bunlar ağırlıklı olarak oyun içi hataları iyileştirmeye odaklı olacak.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.