Ana içeriğe atla
Snowpiercer'ın İkinci Sezonundan Yeni Fragman

Snowpiercer'ın İkinci Sezonundan Yeni Fragman

İlk sezondaki olaylardan sonra beklentiyi fazlasıyla yukarıya çıkartan Snowpiercer'ın izleyenleri heyecanlandıracak ikinci sezon fragmanı yayınlandı.

 

Olaylar birinci sezonun kaldığı yerden direkt olarak devam edecek ve fragmanda gördüğümüz kadarıyla ikinci sezon boyunca olayların büyük bir çoğunluğu yine tren içerisinde geçecek olsa da, dünyanın ısınmaya başlaması sonucu bazı bölümlerin tren dışında da geçecek gibi gözüküyor. Bay Wilford ikinci sezonun büyük kötüsü olarak sahne alıyor ve halkı ikiye bölecek bir tehdit olarak karşımıza çıkacak. Bay Wilford ile Layton arasında yaşanacak olan olaylar her iki trene de yansıyacak zira artık kuyruk yok ve iki trende birbirine bağlı durumda.

 

Önceki sezonun yıldızları Jennifer Connelly, Daveed Diggs ve Rowan Blanchard yine başrolde ve bunlara ek olarak ünlü oyuncu Sean Bean'de Bay Wilford karakteri ikinci sezona damga vurmaya hazırlanıyor.

 

Snowpiercer ikinci sezonu 25 Ocak'ta TNT üzerinde prömiyer yapacak. Ülkemizde ise Netflix üzerinde 26 Ocak'tan itibaren haftalık olarak yayınlanacak.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.