Ana içeriğe atla

Reklam

THQ Nordic Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar

THQ Nordic Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar

THQ Nordic 10. yıl dönümü şerefine bir canlı yayın düzenledi ve yeni oyun duyuruları gerçekleştirdi. Canlı yayında tam 8 oyun gösterildi ve bunlardan 6'sı daha önce duyurulmamış oyunlardan oluşuyor. Bunların büyük bir çoğunluğu ise THQ Nordic'in çok eski markalarının yeni oyunları. THQ Nordic daha önce ikonik serileri yeniden dirilteceklerini belirtmişti ve sözünde de durdular. Destroy All Humans! 2'nin remake hali canlı yayından günler önce sızdırıldığından bizler için pek bir sürpriz olmadı. Öte yandan Outcast 2 ve MX vs ATV Legends duyurularının beklenmedik olduğunu söyleyebiliriz.

 

Destroy All Humans! 2 - Reprobed

 

Cyrpto keşif yetkisiyle geri döndü! Uzaylı istilacı artık daha havalı. Kimyasal etkili ihtişamıyla özgür 60'ların tadını çıkarın ve ana geminizi havaya uçuran KGB'den öcünüzü alın. Düşmanlarınızın planlarını ortaya çıkardığınızda esir amaya geldiğiniz insan türünün bazı üyeleriyle ittifak kurmanız gerekecek.

 

 

 

Outcast 2 - A New Beginning

 

Ödüllü aksiyon-macera oyunu Outcast'in lineer olmayan açık dünyalı oyun türüne öncülük etmesinden 20 sene sonra uzun zamandır beklenen bu devam oyununda Cutter Slade, Adelpha'nın muhteşem uzaylı dünyasına dönüyor. Yüce Yods tarafından diriltildiğinde Talan'ları esir edilmiş, dünyayı doğal kaynakları tüketilmiş ve kendi geçmişini istilacı robot güçleriyle birbirine geçmiş şekilde buluyor. Bir göreve çıkıp gezegeni tekrar kurtarmak onun ellerinde.

 

Outcast 1'in arkasındaki orijinal ekip, tehlikeli yaratıklarla dolu ve kaderleri ilk oyundaki olaylardan itibaren dünya ile ayrılamaz bir şekilde bağlanan kadim bir kültür olan Talan'ların evi olan olağanüstü dünyayı yaratmak için bir araya geldi. Siz, 90'lardaki zekasını kullanmaya devam eden eski deniz komandosu Cutter Slade olarak oynayacaksınız ancak onun etrafındaki dünya değişti ve sonunda o da değişecek.

 

 

Expeditions: Rome

 

Babasının bilinmeyen bir politik rakip tarafından öldürülmesinin ardından Roma'dan kaçmak ve Yunan isyanını bastırmaya yönelik askeri eyleme sığınmak zorunda kalan genç Legatus rolüne bürünün. Adım adım askeri becerilerinizi artıracak, savaşlarda kendinizi güçlendirecek ve herkesin hem saygı duyacağı hem de korkacağı Legatus olacaksınız. Expeditions: Rome'da, Yunanistan'ın parlak mavi sahillerinden Galya'nın derin ormanlarına kadar tüm dünyadaki eylemleriniz aracılığıyla Roma'nın iradesini kullanacaksınız. İnsanların ve Roma'nın sizi nasıl göreceğine karar verin. Demir yumruğunuzu mu göstereceksiniz yoksa tatlı dille mi konuşacaksınız? Cumhuriyetin politik mirasını mı benimseyeceksiniz yoksa Roma Parlamentosunda kendi yolunuzu mu çizeceksiniz? Birliğinizin, yakın yoldaşlarınızın ve Roma'nın kendisinin kaderine karar verirken her seçim önemli olacak.

 

 

SuperPower 3

 

SuperPower serisinin uzun zamandır beklenen devam oyunu SuperPower 3 stratejik ve idari unsurları harmanlayan şimdiye kadar yapılmış en eksiksiz ve isabetli jeopolitik simülasyon oyunudur. Modern grafikleri ve günümüz askeri teknolojisini gelişmiş EHE/AI teknolojisiyle birleştiren bu devam oyunu her türden oyun tarzı için eşsiz bir tecrübe sunuyor. Oyuna birçok farklı açıdan yaklaşabiliyor olman sana sınırsız bir özgürlük tanıyor! Büyük resme odaklanıp savaşlar planlayabilir ya da akla gelebilecek en küçük detaylarla ilgilenebilirsin. Tüm dünya seni izliyor olacağı için yaptığın her hareketin sonuçlarını açıkça görüyor olacaksın.

 

 

ELEX II

 

ELEX II, Gothic ve Risen serilerinin ödüllü yaratıcıları Piranha Bytes'ın sunduğu klasik açık dünya rol yapma deneyimi olan ELEX'in devamıdır. ELEX II, kıyamet sonrası Bilim-Fantezi dünyası Magalan'a geri dönüyor. Jetpack aracılığıyla rakipsiz bir özgürlükle keşfedebileceğiniz devasa ortamlarla, bu epik hikayede istediğiniz şekilde hareket edebileceksiniz.

 

Jax'ın Hybrid'i yenmesinden birkaç sene sonra gökyüzünden yeni bir tehdit gelerek karanlık Elex'in tehlikeli güçlerini serbest bırakıyor ve gezegendeki tüm yaşamı tehlikeye sokuyor. Magalan'daki huzur ortamını ve kendi ailesini savunmak için Jax'ın farklı grupları istilacılara karşı birleşmeye ikna etmek ve ondan ayrı düşmüş olan oğlu Dex'i bulmak için bir göreve çıkması gerekiyor...
Kıyamet sonrası bilim fantezi evreninde geçen, birden çok gruba ve çeşitli ortamlara sahip bu devasa, el yapımı ve tamamen benzersiz dünyaya dalın.

 

 

Jagged Alliance 3

 

Doğal kaynaklar açısından zengin ve siyasi fikir ayrılıklarıyla dolu bir ülke olan Grand Chien, seçilmiş başkanın kayıplara karışmasının ardından ""The Legion"" adı verilen paramiliter gücün kırsal kesimlerin kontrolünü eline almasıyla birlikte kaosa sürüklenir. Şimdiyse başkanın ailesi, güçlü Adonis şirketiyle yaptıkları anlaşma dahil olmak üzere başkanı bulup ülkeye geri getirmek adına bir grup paralı asker tutmak için ellerindeki bütün kaynakları kullanıyor.

 

Jagged Alliance 3'te kendine has kişilikleri, yetenekleri ve hikâyeleri olan birbirinden farklı karakterler arasından seçim yap. Daha sonra Grand Chien'i keşfe çıkıp yeni insanlarla tanış, para kazan, ekibini büyüt ve ülkenin kaderini belirleyecek olan nihai kararları ver.

 

MX vs ATV Legends

 

MX vs ATV Legends'da motosiklet, ATV ve UTV'lerle zafer için yarış!
Yeni devasa açık alanlar ve dünyaca ünlü profesyonel bir sürücü olmanın getiri ve götürülerini deneyimlemeni sağlayan kariyer modunun keyfini çıkar.
Tırnaklarınla kazıyarak bir off-road yarış efsanesi ol!
Şimdi senin zamanın!

 

 

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

 

Dilekleri yerine getiren Denizkızının Gözyaşları, SüngerBob ve Patrick'in ellerinde... En kötü ne olabilir ki? Elbette, evreni bir arada tutan kumaş sökülebilir ve Dilekler Alemi'ne portallar açılabilir. Ama herkesin sevgilisi SüngerBob bu sorunu çözebilir. Hem de doğru kozmik kostümle!

 

Klasik beceriler ve Olta İğnesi Salıncağı ile Karate Vuruşu gibi yeni platform becerilerinin kilidini açın
SalyangozBob ve SüngerGar gibi 30'dan fazla muhteşem kostümü giyin
Vahşi Batı Denizanası Tarlaları ve Cadılar Bayramı Kaya Kasabası gibi 7 farklı Dilekler Alemi'ne seyahat edin
SüngerBob'un daimi dostu Balon Patrick ile bitirim ikili geyiğinin tadını çıkarın
Çizgi filmdeki aktörleri tarafından seslendirilen, sevdiğiniz Bikini Kasabası sakinleriyle tanışın
Sweet Victory de dahil olmak üzere, seriden 101 şarkıyı içeren oyun içi müziklerin keyfine varın

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.