Ana içeriğe atla
Venom Let There Be Carnage için İlk Fragman Yayınlandı

Venom: Let There Be Carnage için İlk Fragman Yayınlandı

2018 yılında Venom ilk defa solo filmi ile sinemaya atılmıştı. İlk film beklentinin çok üstüne çıkarak gişe rekoru kırmış ve yapım masrafını da kısa süre içerisinde toplamıştı. Film bu kadar hasılat elde edince Sony'de devam filmi için düğmeye başmıştı. Sony Pictures ile Marvel ortaklığı ile hazırlanan Venom'un devam filmi Venom: Let There Be Carnage için uzun bir bekleyişin ardından ilk fragman nihayet yayınlandı.

 

Yönetmen Andy Serkis, ciddiyetin yanında işe biraz da eğlenceli unsurlar yerleştirmiş zira Venom, Eddie'ye yemek yapmasından tutun insanlara yaptığı şakalara kadar - kötü olmasına rağmen - eğlenceli bir karakter konumuna getirilmiş gibi gözüküyor. Venom gerçekte konu bir karakter olmasına rağmen filmde baş düşman olarak Woody Harrelson'ın canlandırdığı Carnega karakterini göreceğiz.

 

Başrolde Tom Hardy ve Woody Harrelson'ın bulunduğu Venom: Let There Be Carnage da ilk filmde Anne Weying karakterini canlandıran Michelle Williams'ı yine aynı rolde izleyeceğiz.

 

 

Venom: Let There Be Carnage ne zaman vizyona girecek

 

Sony Pictures, geçtiğimiz ay Venom: Let There Be Carnage filminin vizyon tarihini belirsiz bir zamana ertelemişti. Normalde Eylül ayında vizyona girmesi planlanan film için henüz resmi bir yayın tarihi bulunmuyor. Sony Pictures, Venom'uın devam filminin gösterimi için sinema salonlarının açılmasını beklemekte. Pandemi dolayısı ile geçici olarak kapatılan sinema salonları şimdilerde ABD'nin bazı ülkelerinde yavaştan açılmaya başladı.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.