Ana içeriğe atla
The Witcher: Blood Origin Dizisinin Başrolü Belli Oldu

The Witcher: Blood Origin Dizisinin Başrolü Belli Oldu

The Witcher dizisinin ikinci sezon hazırlıkları devam ederken yine Netflix yapımı biri anime olan Nightmare of the Wolf ve diğeri ise live-action dizi Blood Origin içinde çalışmalara devam ediyor. Deadline'ın haberine göre The Witcher: Blood Origin dizisinde başrolü canlandıracak isim belli oldu. 

 

Queen & Slim filmi ve Nightflyers dizisinde Melantha Jhirl karakterini canlandıran Jodie Turner-Smith, The Witcher: Blood Origin dizisinde başrol oynayacak.

 

Haberde belirtilene göre Jodie Turner-Smith, Éile isimli elit bir savaşçıyı canlandıracak. Klanını terk etmek zorunda kalan Éile, kraliçenin koruyuculuğunu yapıyor ancak, meydana gelen büyük bir hesaplaşma intikam için onu kaçmış olduğu eski savaşçı kimliğine geri döndürecek.

 

The Witcher: Blood Origin, elflerin dünyasında geçecek ilk Witcher'ın ortaya çıkma hikayesini konu ediniyor. Dizi Geralt'tan 1.200 yıl öncesini anlatacak. Mini dizi şeklinde hazırlanan The Witcher: Blood Origin altı bölümden oluşacak. Dizinin baş yapımcılığını Lauren Schmidt Hissrich ve yazarlığını Declan de Barra üstleniyor. Romanların yazarı olan Andrzej Sapkowski ise dizinin danışmanlığını yapmakta. The Witcher: Blood Origin için henüz yayın tarihi açıklanmış değil.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.