Ana içeriğe atla

Reklam

WitcherCon Etkinliğinin İçerik Takvimi Açıklandı

WitcherCon Etkinliğinin İçerik Takvimi Açıklandı

CD Projekt RED, 9 Temmuz'da düzenlenecek olan WitcherCon etkinliğinin içerik takvimini yayınladı. Daha önce de doğrulandığı üzere etkinlik kapsamında Witcher 4 ile ilgili herhangi bir duyuru yada bilgi paylaşımı yapılmayacak.

 

Etkinliğin asıl odak noktası hayranlar ile birlikte bir sanal kutlama gerçekleştirmek olacak. Bu bağlamda The Witcher oyunlarının, anime filminin ve canlı aksiyon serilerinin sahne arkası görüntüleri sunulacak. Netflix dizisinin baş oyuncusu Henry Cavil, etkinlikte boy gösterecek isimler arasında bulunuyor ve kendisi gündeme dair bazı önemli açıklamalarda bulunacak.

 

netflix-the-witcher-anime-dizisi-ne-zaman-yayınlanacak

 

Etkinlik kapsamında Netflix'in The Wicher ikinci sezonuna dair yeni bir fragman ve muhtemelen yayın tarihine de kavuşmuş olacağız. Öte yandan bir süredir yine Netflix tarafından hazırlanan The Witcher: Nightmare of the Wolf animasyon filmini de ilk defa görme fırsatı elde edeceğiz. Aynı zamanda The Witcher dizisinin ikinci sezonu ve Geralt'tan 1200 yıl öncesini konu alacak yeni dizi The Witcher: Blood Origin üzerindeki çalışmalar sürüyor ve bu diziyi de etkinlik dahilinde görmemiz ihtimaller arasında.

 

Bu dijital etkinlik hem Netflix hem de CD Projekt RED'in YouTube ve Twitch kanalları üzeerinden iki akış şeklinde yayınlanacak. İlki 9 Temmuz'da ikincisi ise 10 Temmuz'da. 10 Temmuz'da yayınlanacak olan akış 9 Temmuz'da etkinliği kaçıranlar için bir tekrar niteliğinde olacak.

 

The Witcher 3: Wild Hunt'ın yeni nesil sürümüne dai herhangi bir açıklama yapılmamış. 2021'in ikinci yarısında yayınlanması planlanan The Witcher 3: Wild Hunt'ın yeni nesil sürümleri PlayStation 5, Xbox Series ce PC için çıkacak. Oyuna halihazırda PS4, Xbox One veya PC üzerinde sahip olanlar yeni nesil sürümüne ücretsiz olarak yükseltebilecek.

 

Kaynak: dsogaming

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.