Ana içeriğe atla

Reklam

Xbox'a Özel Avowed için Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Xbox'a Özel Avowed için Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Rol yapma oyunları ile ün kazanmış olan Obsidian Entertainment, bir süredir Xbox'a özel olarak duyurulan Avowed isimli oyun üzerinde çalışıyor. Nasıl bir oyun olacağı merak edilen Avowed için il bilgiler Windows Central'dan Jez Corden tarafından geldi.

 

Orta çağ fantezi dünyasında geçen RPG türündeki Avowed'ın duyurusu için hatırlarsanız kısa bir fragman paylaşılmıştı. Fragmanda karakterin bir elinde kılıç diğer elinde ise büyü yeteneği bulunuyordu. Fragmanda paylaşılan her bir detayın aynı şekilde oyunda bulunacağı doğrulanmış. Bu da oyunda iki elle dövüşebileceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca her iki eli kullanabileceğimiz büyülerde mevcut olacakmış.

 

Avowed, Skyrim'den farklı olacak

 

Avowed, Skyrim'den farklı olacak

 

Oyundaki silahlar ise büyü yetenekleri ile geliştirilebilecek. Oyundaki silah çeşitliliği sadece yakın dövüş silahları ile sınırlı olmayacak ve çeşitli ateşli silahlarda bulunacakmış. Avowed, Skyrim'e kıyasla çok daha renkli bir oyun olacakmış. Oyuncular açık dünya'da dolaşırken yüzmek bile mümkün kılınmış. Avowed'ı kapalı kapılar ardından deneyim edenler oyunun bir The Outer Worlds ile Pillars of Eternity karşımı benzetmesinde bulunuyor.

 

Windows Central, oyunu deneyim edenler arasında bulunuyor ve ilk görüntülerden övgüyle söz ediyorlar. Bakalım Avowed, RPG türünün beğenilen oyunları arasına girebilecek mi? Avowed için henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor. Obsidian, Microsoft'un birinci parti stüdyosu olduğundan oyunu sadece Xbox konsollarında ve muhtemelen PC üzerinde göreceğiz. Ayrıca ilk günden itibaren Xbox Game Pass sistemine eklenmesi de bekleniyor.

 


 

Kaynak: purexbox

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.