Ana içeriğe atla

Reklam

Yeni Battlefield Haziran'da Tanıtılacak

Yeni Battlefield Haziran'da Tanıtılacak

Büyük bir heyecan ile yeni Battlefield'ın tanıtılmasını bekliyoruz. Henüz oyuna dair hiçbir bilgi paylaşmayan EA Games, bundan dolayı çeşitli söylenti haberlerinin çıkmasına neden oluyor. Bunlardan biri de yeni oyunun Mayıs ayında tanıtılacağıydı ancak görünen o ki asıl tanıtı Haziran'da yapılacak.

 

Battlefield'ın resmi twitter hesabı, yeni oyunun tatınımının Haziran ayında yapılacağını işaret ediyor. Haziran ayında aynı zamanda E3 2021 etkinliği gerçekleştirilecek ancak EA, son birkaç yıldır E3 etkinliklerine katılmak yerine aynı tarihlerde kendi etkinlikleri olan EA Play'i gerçekleştiriyorlar ve kuvvetle muhtemel yeni Battlefield tanıtımı da bu etkinlikte yapılacaktır.

 

 

Yeni Battlefield yıl sonuna doğru çıkacak

 

Öte yandan henüz net çıkış tarihi belli olmasa da serinin yeni oyununun yıl sonuna doğru piyasaya sunulacağı bir gerçek. Geliştiric DICE en sonra 2018 yılında Battlefield V'i piyasaya sunmuştu ve geliştirici stdüyo o zamandan beri yeni Battlefield oyunu üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. EA yeni Battlefield oyununun tamamen yeni nesil odaklı geliştiridiğini ve kaos yüklü savaşlar, çığır açan yıkımlar, her zamankinden daha fazla oyuncu kapasitesi ile benzersiz bir deneyim sunacaklarını ifade etmişti.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.