Ana içeriğe atla
Yeni Bir Star Wars: Knights of the Old Republic Oyunu Gizli Saklı Geliştiriliyor

Yeni Bir Star Wars: Knights of the Old Republic Oyunu Gizli Saklı Geliştiriliyor

Uzunca bir süredir yeni Star Wars: Knights of the Old Republic oyununun geliştirildiğine dair çeşitli söylentiler gündeme geliyordu ancak bunların arkası hiçbir zaman çıkmadı. Şimdi ise bu söylentiler daha güvenilir kaynaklar doğrultusunda yine gündeme getirildi.

 

Star Wars ile ilgili çeşitli sızıntıları ortaya çıkartan Bespin Bulletin ve birçok oyunun sızıntılarında doğru tahminlerde bulunan Shinobi602, yeni Star Wars: Knights of the Old Republic oyununun geliştiriliyor olduğunu öne sürdü. İkilinin belirttiğine göre yeni oyun EA yada Bioware tarafından gelmeyecek.

 

Konu ile ilgili olarak Jason Schreier da yeni oyunun başka bir stüdyo tarafından geliştirildiğini duymuş. Shinobi602 da bunun ismi pek duyulmamış olan bir stüdyo tarafından geliştirildiğini belirtiyor.

 

Henüz yeni oyunun bir reboot mu olacağı yoksa serinin iki oyununun üçüncü halkasının bir devamı mı olacağı bilinmiyor ancak eski söylentiler u oyunun bir reboot olacağı yönündeydi ve her iki oyunun hikayesini yeniden işleyeceği belirtiliyordu fakat bunlar hiçbir zaman doğrulanmadı.

 

Yaklaşık iki sene önce Lucasfilm, Star Wars: Knights of the Old Republic ile ilgili bir şey üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı ve o zamanlar bunun bir film olacağı düşünülüyordu. Geçtiğimiz aylarda ise Lucasfilm Games kuruldu ve EA dışında Ubisoft bünyesinde barınan The Dvision serisinin geliştiricisi Massive Entertainment'tan yeni hikaye odaklı açık dünya Star Wars oyununun geleceği haberini almıştık. Lucasfilm Games daha fazla yeni Star Wars oyunlarını göreceğimizi müjdelemişti. Muhtemelen bu oyunlar arasında yeni Star Wars: Knights of the Old Republic'te olacaktır.

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.