Ana içeriğe atla
Yeni Tomb Raider Oyunu için Çalışmalara Başlandı

Yeni Tomb Raider Oyunu için Çalışmalara Başlandı

Bugün Tomb Raider'ın 25. yıl dönümü ve bugüne özel olarak son Tomb Raider üçlemesinin geliştirici olan Crystal Dynamics bir videoda hazırladı, Videoda serinin geleceğine dair bazı planlar paylaşıldı.

 

Crystal Dynamics, bir sonraki Tomb Raider için çalışmalara başlamış ve serinin yeni oyununun zaman çizelgesi klasik ile reboot arasında olacak.

 

Crystal Dynamics yönetmeni Will Kerslake şu açıklamada bulundu; "Orijin üçlemesi Lara Croft'un hayatta kalması, kahramana dönüşmesi ve Tomb Raider'a dönüştüğü zamanı göstermişti. Bundan önceki klasik oyunlar ise dünyayı dolaşan, keşfeden ve gizemli güçlere karşı tek başına savaşan tecrübeli Lara'yı içermekte. Tomb Raider'ın geleceğinde bu iki zaman çizelgesini birleştirmeyi düşünüyoruz. Serinin kapsamlı tarihi dolayısı ile bu zaman alacak bu nedenle sizden sabırlı olmanızı istiyoruz. Yakın zamanda Tomb Raider için bir duyuru yapmayı planlamıyoruz."

 

Will Kerslake açıklamasından da anlaşılacağı üzere yakın bir zamana kadar yeni bir Tomb Raider oyunu göremeyeceğiz. Bu nedenle o vakit gelene kadar gelmekte olan Tomb Raider 2 filmi ve Netflix yapımı Tomb Raider animasyon dizisi ile yetinmemiz gerekecek.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.