Ana içeriğe atla
Zack Snyder's Justice League Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Zack Snyder's Justice League Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Başarılı yönetmen Zack Snyder tarafından yeniden ele alınacak olan Justice League'in uzatılmış versiyonu olan Zack Snyder's Justice League filminden heyecan dolu ilk fragman sonunda yayınlandı.

 

2017 yılında yayınlanan Justice League bekleneni verememiş ve gişede tatmin edici bir sonuç alamamıştı. Zack Synder o dönem kişisel nedenlerden dolayı Justice League filmini yapım aşamasının ortasında terk etmiş ve proje ikinci yönetmen olan Joss Whedon tarafına geçmişti. Haliyle her iki yönetmenin fikirleri farklı olunca filmin senaryosu da karmakarışık bir hal almıştı. İzleyiciler ise Whedon'ı kararlarından dolayı yerden yere vururken mutlaka Zack Synder'in filmi tekrar ele almalarını istiyorlardı.

 

Yıllar önce başlanan Zack Synder'in Justice League versiyonunu artık izlememize çok az bir süre kaldı. Orijinal filmdeki sahnelerin yanı sıra Zack Synder'in yeniden çekip kurguladığı sahneler dahilinde uzatılan film 4 saate yakın bir süre alacak. Son birkaç gündür teaser edilen fragmanın ise tam versiyonu sonunda yayınlandı.

 

Superman'in siyah kostümle ve Jared Leto'nun da yeniden Joker olarak karşımıza çıkacağı film, bu sefer beklentileri karşılayacak gibi gözüküyor.

 

Jared Leto, Henry CavillBen Affleck, Ezra Miller, Gal Gadot, Julian Lewis Jones, Ray Fisher, Amber Heard, JK Simmons, Jason Momoa, Joe Manganiello, Kiersey Clemons, Ciaran Hinds, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Connie Nielsen ve Willem Dafoe gibi dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı Zack Snyder’in Justice League filmi 18 Mart 2021‘de HBO Max üzerinde yayınlanacak.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.