Ana içeriğe atla
Zack Snyder’s Justice League için Son Fragman Yayınlandı

Zack Snyder’s Justice League için Son Fragman Yayınlandı

Birkaç güne kadar Justice League'in Zack Snyder versiyonu HBO Max üzerinde yayınlanacak ve hayranların isteği doğrultusunda bizzat başlatılan bu versiyon en nihayetinde izleyiciler ile buluşacak.

 

2017 yılında yayınlanan Justice League, hayranlar tarafından pek beğenilen bir yapım değildi zira, o yıllarda proje her ne kadar Zack Snyder tarafından yönetiliyor olsa da kendisi kişisel nedenlerden dolayı projeyi yarıda bırakmış ve yönetmenlik koltuğuna Joss Whedon getirilmişti. Joss Whedon ile Zack Snyder'ın fikirleri de farklı olunca filmin hikaye işin içinden çıkılamaz bir hale gelmişti ve birçok hayran Joss Whedon'ın kararları dolayısı nedeniyle Whedon'ı eleştiri yağmurunu tutarak Justice Legu'ın kesinlikle bir Zack Snyder versiyonuna sahip olması gerektiğini vurgulamışlardı.

 

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk fragman beklentileri bir hayli yukarıya taşımıştı zira filmin ana kötüsü olarak Darkseid ele alınacaktı. Aynı zamanda Jared Leto'nun kadroya yine Joker olarak dahil olması ise birçok kişinin dikkatini çekti. Jared Leto, Joker olarak karşımıza Suicide Squad filminde çıkmıştı ve gelmiş geçmiş en kötü Joker performansını ortaya koymuştu. Şimdi ise Zack Snyder’s Justice League de bir kez daha farklı bir Joker olarak karşımıza çıkıyor ve Suicide Squad daki kötü Joker performansının kendisinden değil de senaryodan kaynaklı olduğunu kanıtlamak için bir fırsat olacak.

 

Son fragman ile birlikte Zack Snyder's Justice League de geçmiş savaşta Green Lanternlerin da gözükeceğini öğrenmiş olduk. Artık Kryptonlular ve Green Lanternlerin yok olduğunu söyleyen Darkseid, meşhur Kryptonlu SuperMan'ı karşısında görünce nasıl bir tepki verecek oldukça merak ediyoruz. Çizgi romanlarda oldukça önemli bir rol oynayan Darkseid'in sinematik evrene geçişi oldukça ses getirecek buna hiç şüphe yok.

 

Zack Snyder's Justice League 18 Mart'ta HBO Max üzerinde yayınlanacak ve 4 saat uzunluğunda olacak.

 

Yeni yorum ekle

Plain text

  • Hiç bir HTML etiketine izin verilmez
  • Satır ve paragraflar otomatik olarak bölünür.
  • Web sayfası adresleri ve e-posta adresleri otomatik olarak bağlantılara dönüşür.
The subscriber's email address.